درباره ما  

 

     

   مجتمع آموزشي ماهور با 18 سال سابقه آموزشي افتخار دارد تا در سال تحصیلی جدید ، همچون سالهای گذشته با بهره گیری از روش های نوین آموزشی و    کادر دبیران مجرب ، در فضایی سالم و اخلاقی دوره های آموزشی خود را در تمامی مقاطع و پایه های تحصیلی برگزار نماید.

 در طي دو سال شيوع بيماري كرونا و تعطيلي مدارس مجتمع آموزشي ماهور توانست تجربه اي بسيار موفقيت آميز در زمينه آموزش مجازي و آنلاين داشته باشد . استقبال زياد دانش آموزان و اولياي گرامي براي استفاده از امكانات و كلاس هاي درس مجازي ماهور نشان دهنده اين امر مي باشد و ما خرسنديم كه توانستيم بستري فراهم سازيم تا دانش آموزان عزيزمان از كيفيت آموزشي بالا برخوردار بوده و شاهد كمترين افت آموزشي بوده ايم.

اكنون با بازگشايي مجدد مدارس، همانند سابق پرقدرت در آموزش حضوري در كنار شما هستيم و همچنان همزمان از امكانات و تجهيزات كلاس هاي آنلاين نيز بهره مي گيريم تا مكمل آموزش حضوري بوده و در كنار به كار گيري كادر توانمند و مجرب و دبيران برتر، باعث دستيابي ما به اهداف والاي آموزشي مان باشد.

مشاوره و برنامه ريزي درسي ، برگزاري آزمون هاي مستمر، شركت در آزمون هاي هماهنگ كشوري، برگزاري دوره هاي پژوهش و خلاقيت ، ارتباط مستمر با خانواده، حضور مشاورين پايه و مشاور روانشناس و ايجاد محيطي پويا و با نشاط از جمله سرفصل هايي است كه ما در ماهور به آنها بها مي دهيم.

خوشحال خواهيم بود تا بتوانيم در سال تحصيلي جديد در خدمت دختران باانگيزه و پرتلاش و باهدفمان باشيم.